Що таке СПА?

Сауна чернівці, спа, хамам, рояль спа

Всі SPA-процедури мають під собою серйозну медичну основу і покликані, крім оздоровлення і омолодження тіла, привести в порядок почуття і думки.
Зараз префікс SPA – модний атрибут у назвах салонів , клінік, центрів і навіть косметики та одягу. Зараз ці терміни присутні практично скрізь, проте значення самого слова SPA не відомий широкій аудиторії. Зараз існує кілька версій походження цього слова або абревіатури.Сауна чернівці, спа, хамам, рояль спа

  • Версія 1. SPA – це абревіатура від латинського “Sanus per Aquam”, або “Sаnitas pro Aqua “, що в перекладі з латині означає” здоров’я за допомогою води “або” здоров’я через воду “. Це поняття з’явилося в Стародавньому Римі, де для лікування фізичних і психологічних нездужань використовували процедури з термальною водою.
  • Версія 2. SPA, як поняття лікувальних процедур, походить від назви дуже відомого бельгійського курорту з термальними джерелами, розташованого в 25 км від стародавнього міста Льєжа.

Сауна чернівці, спа, хамам, рояль спаНа даний момент під SPA розуміється оздоровчий комплекс фізіотерапевтичних процедур з використанням води: і мінеральної, і морський, і прісної, а також морських водоростей і солі, лікувальних грязей і цілющих рослин, і місце, де разом з процедурами надаються та активні препарати, які використовуються в процесі процедур. Впливаючи через шкірний покрив, SPA-косметика активізує процеси обміну, поліпшує кровообіг і виводить існуючі шлаки з організму. Проте основна відмінність SPA-процедур полягає в тому, що в процесі оздоровлення використовуються останні досягнення косметичної індустрії нарівні з перевіреними століттями східними практиками, що, діючи сінергітіческі, дозволяє досягти як бездоганного, доглянутого тіла, так і гармонічного самовідчуття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here