Косметологи розповіли про метод боротьби з дегідратацією шкіри

Послуги спа Чернівці, Услуги СПА Черновцы

Ранньою весною у більшості жінок відзначаються ознаки дегідратації шкіри, через які вона здається стягнутої і більш зрілою.

Минула зима «балувала» нас різкими перепадами температур, опадами і вітрами, що, звичайно ж, не могло позначитися на стані шкіри і волосся.

Послуги спа Чернівці, Услуги СПА Черновцы

Найбільше в зимовий період страждає наша шкіра, адже вона постійно відчуває на собі перепади температур, звідси почервоніння, запалення і сухість, а зимовий вітер призводить до лущення і тьмяності, каже косметолог.

«Навесні у більшості жінок присутні ознаки дегідратації (зневоднення) шкіри, яке супроводжується відчуттям поколювання, стягнутості, частіше з’являються запалення. Це загрожує ще й тим, що на сухій шкірі виразніше видно зморшки, плюс нестача вологи призводить до їх швидкої появи. Те ж відбувається і з нашим тілом, – там ситуація може бути ще гіршими, адже теплий зимовий одяг не тільки не дає шкірі дихати, а й волає постійне тертя, через якого шкіра втрачає запаси вологи, починає лущитися. Важливо акцентувати увагу на тому, що коли шкірний покрив пересушене, страждає все здоров’я людини! В організмі порушуються електролітичні реакції, що негативно впливає на внутрішні органи », – зазначила експерт.

Результат пошуку зображень за запитом "кожа лица"

Головне правило догляду за шкірою ранньою весною – зволоження. Підбирати крем краще за типом своєї шкіри, хоча завжди можна взяти універсальний, «для всіх типів шкіри». Причому, за словами фахівця, якість і дієвість косметичного засобу далеко не завжди залежить від його ціни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here