Вчені встановили зв’язок між недосипом і ризиком появи зайвої ваги

Послуги спа Чернівці, Услуги СПА Черновцы

Дослідження, проведене фахівцями з університету Васеда і компанії Kao Corporation, показало, що у людей, які не висипаються, знижується кількість гормонів, що регулюють апетит. При цьому кількість енергії, що витрачається залишається незмінною, що при підвищеному апетиті призводить до набору ваги.

Вчені помістили дев’ять здорових молодих людей у ​​віці близько 23 років в спеціальне приміщення, де у них вимірювали швидкість метаболізму. Три дні учасники експерименту спали по сім годин на добу, а в наступні три доби час сну скоротили до трьох з половиною годин.

Виявилося, що за підсумками останніх трьох діб експерименту кількість гормонів, що регулюють апетит, зменшилася на 10% в порівнянні з рівнем, який був відзначений у піддослідних при нормальному режимі сну. Після того як учасники повернулися до семигодинного сну, рівень гормонів відновився до нормального значення.

Результат пошуку зображень за запитом "sleep"Крім вимірювань швидкості обміну речовин, дослідники щогодини опитували учасників експерименту про те, наскільки сильно ті відчувають почуття голоду. Незважаючи на те що на двох стадіях експерименту вони отримували однакову кількість їжі, під час другої стадії голод виявився сильнішим. За словами вчених, почуття голоду особливо посилювалося перед сном.Послуги спа Чернівці, Услуги СПА Черновцы

Вчені збираються продовжувати дослідження в цьому напрямку. “У майбутньому ми маємо намір більш ретельно дослідити взаємозв’язок між споживанням їжі, часом сну і фізичною активністю”, – заявив професор Сунао Утида з університету Васеда.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here