Види масажу: гігієнічний, лікувальний, пластичний, спортивний і косметичний масаж

спа Чернівці, spa черновцы, Услуги СПА Черновцы

Вибираючи види масажу, треба, перш за все, визначитися з цілями: для чого ви робите масаж?

Гігієнічний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "Гігієнічний масаж"Гігієнічний масаж служить для зміцнення здоров’я, збереження нормального стану організму, попередження захворювань.

Гігієнічний масаж буває загальним і приватним, застосовується окремо або в поєднанні з ранкової гігієнічної гімнастикою, в сауні або російській лазні.

Гігієнічний масаж часто виконується у вигляді самомасажу. У ньому застосовуються основні масажні прийоми: погладжування, вичавлювання, розминка, розтирання, вібрація. Це як раз те, що нам потрібно постійно.

Лікувальний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "Лікувальний масаж"Лікувальний масаж – це ефективний метод лікування різних травм і захворювань. Його використовують в найрізноманітніших модифікаціях, він має свою методику, свідчення і протипоказання.

Лікувальний масаж включений в систему засобів реабілітації, спрямованих на відновлення здоров’я хворих людей.

Звичайно, краще не хворіти і попереджати захворювання, в тому числі і за допомогою масажу. Але, вибираючи засоби лікування, не забувайте про таке просте і ефективне, як масаж.

Рефлекторно-сегментарний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "РЕФЛЕКТОРНО-СЕГМЕНТАРНИЙ МАСАЖ"Рефлекторно-сегментарний масаж – один з методів впливу на рефлекторні зони шкірної поверхні тіла. Застосовується він з лікувальною метою, тому його можна розглядати як різновид лікувального масажу.

Спортивний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "Спортивний масаж"Є ще спортивний масаж: тренувальний, попередній, відновний , масаж при спортивних травмах і різних захворюваннях, пов’язаних зі спортом.

Попередній масаж

Спрямований на те, щоб найкращим чином підготувати спортсмена до змагань. Він допомагає зняти напругу і призводить психіку в бойову готовність.

Тренувальний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "ТРЕНУВАЛЬНИЙ МАСАЖ"Полягає в підготовці спортсмена до вищих спортивних досягнень. Він включається в план тренування спортсмена поряд з тренувальними заняттями, режимом харчування, відновлення і відпочинку.

При виконанні тренувального масажу час масування тих ділянок тіла, на які припадає менше навантаження, скорочують, а час масажу активно працюють частина тіла і м’язів збільшують.

Наприклад, велогонщикам скорочують тривалість масажу м’язів грудей і рук, а тривалість масажу м’язів ніг збільшують.

Відновлювальний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ МАСАЖ"Один з видів спортивного масажу, який застосовується після будь-якого роду навантаження для відновлення працездатності. Відновлювальний масаж застосовується в процесі занять: у штангістів між підходами до штанги, у гімнастів між підходами до різних снарядів. Його використовують також у тих видах спорту, де змагання тривають дуже довго, наприклад, у стрибунів з жердиною. Корисний відновлювальний масаж після закінчення змагань.

Масаж при спортивних травмах сприяє попередженню значного числа травм і пошкоджень, а також захворювань, пов’язаних з перевантаженнями.

Звичайно, якщо ви не спортсмен, то, можливо, і спортивний масаж вас не цікавить. Але будь-яка людина рано чи пізно розуміє значення спорту в своєму житті і хоч трохи, але завантажує себе фізично. Тоді інтерес до спортивного масажу своєчасний. Наприклад, він допоможе впоратися з болем у м’язах, які довго не тренувалися і раптом отримали значне навантаження.

Косметичний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "КОСМЕТИЧНИЙ МАСАЖ"Косметичний масаж застосовується при догляді за шкірою, для попередження її передчасного старіння, при різних косметичних недоліках і захворюваннях. Він буває трьох видів: гігієнічний (профілактичний), лікувальний і пластичний.

Профілактичний масаж

Спрямований на попередження в’янення шкіри, усунення її сухості, поліпшення загального вигляду. Профілактичний масаж не завадить будь-якій людині.

Лікувальний косметичний масаж

Застосовується для усунення косметичних недоліків у вигляді зморшок, складок, набряклості, надмірного відкладення жиру. Краще, щоб його проводив фахівець. Але якщо ви подивилися, як це робиться, і готові допомогти собі самі або вам готовий допомогти близька людина, то чому й ні?

Пластичний масаж

Результат пошуку зображень за запитом "Профілактичний масаж"Призначений для людей похилого віку з явищами різкого зниження тургору шкіри, а також молодим людям при виникненні мімічних зморшок, глибоких складок. Тут теж без консультації з фахівцем не обійтися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here