Чистий четвер: вирушайте в баньку

Сауна чернівці, спа, хамам, рояль спа

Перед Великоднем необхідно очистити не тільки душу, а й тіло. Лазня – це справжній зцілювальний засіб від усіх недуг, а ароматний віник для лазні здатний творити справжні дива зі здоров’ям. У парильню приходять не для того, щоб помитися – адже це можна зробити і вдома, – а для того, щоб позбутися від недуг і поправити здоров’я.

Перед Великоднем необхідно очистити не тільки душу, а й тіло

Користь пари і правила парних процедур

Пара і віник для лазні – це кращі лікарські засоби від усіх хвороб і недуг. Після важкого трудового дня так приємно розслабити тіло і гарненько пропотіти в парильні. Дівчата можуть створити більш приємну для себе атмосферу, плеснув на гарячі камені солодкого ароматного меду, розведеного з водою. Пар володіє дивовижними цілющими властивостями, як і на внутрішні органи, так і на шкіру. Через потові залози виводяться з організму всі шлаки, надлишки вологи, які є однією з причин целюліту. Щоб лазня і парна не були у шкоду, не варто ходити туди натщесерце, як і на ситий, повний шлунок.Результат пошуку зображень за запитом "баня"
Кому рекомендується

Віник для лазні добре діє на розпарений епідерміс, шкіра звільняється від накопиченого бруду, що не очистити простим прийняттям душу. Особливо корисно паритися в лазні тим дівчатам, у яких шкіра дуже жирна. Завдяки пару шкіра позбавляється від надлишку сальних залоз. Всі тканини насичуються киснем, поліпшується кровопостачання, проходять застійні процеси в клітинах. Загалом, просто лежачи і ніжачись в парильні можна помолодіти на кілька років, що відіб’ється не тільки на самопочутті, а й на зовнішності. Лазня – це здавна перевірений народний спосіб очищення організму.

Фіни допоможуть скинути вагу

Вважається, що це прекрасний спосіб у боротьбі із зайвою вагою. З огляду на те, що повітря в такій сауні досить сухої і вологість мінімальна, організм в інтенсивному режимі віддає вологу. При цьому жінки відчувають неповторне відчуття легкості. А ті дами, які страждають зайвою вагою, можуть забути про виснажливі дієти і частіше відвідувати таку сауну, ефективність якої доведена на багаторічній практиці. А ще фінська сауна таїть в собі секрет сексуальності, шляхом пари відвідувань парної тривалістю по 8 хвилин, можна підвищити свою сексуальну активність.Результат пошуку зображень за запитом "баня"Головне – не перегрітися

Навіть такі народні ліки, як лазня, може піти і на шкоду. Потрібно пам’ятати, що хорошого потроху, тому не варто в перший захід сидіти в парильні більше 20 хвилин, краще зробити 3 заходу по 5-7 хвилин, тоді цілющий ефект не обернеться шкодою. Після приємних дотиків віника на шкірі обов’язково залишаться червонуваті сліди, тому варто прийняти прохолодний душ і охолонути деякий час перед другим заходом. Ні в якому разі не можна з силою паритися віником, невміла рука може залишити серйозні відмітини на шкірі, які доведеться загоювати – пари ударів віником цілком достатньо. Змочити листя можна солодкуватою медовою водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here