Лазня як запорука міцного імунітету та ворог осінній депресії!

Восени кожен з нас часто зустрічається з такими проблемами як швидка втомлюваність,нежить, кашель, ГРВІ, однак не часто ми задумуємось над основними причинами та механізмами, що завдаютьшкоди нашому імунітету та організму в цілому.

В загальному імунітет — здатність організму підтримувати нормальне функціювання під впливом зовнішніх факторів.У вузькому значенні імунітет — несприйнятливість організму до інфекційних та неінфекційних агентів та речовин: бактерій, вірусів, найпростіших, гельмінтів, токсинів, отрут та інших факторів, які чужі для організму.

Імунітет – це третій глибинний бар’єр, після шкіри зі слизовою оболонкою (перший бар’єр) і корисної мікрофлори (другий бар’єр).

Механізм дії

Головними дійовими особами імунітету називають: антитіла (або імуноглобуліни), антигени та імунні клітини. Антитіла – це специфічні білки, здатні нейтралізувати чужорідне втручання. Антигени – це самі агресивні агенти, які при попаданні організм автоматично викликають утворення антитіл.

 

Причини зниження імунітету

Несприятлива екологія, нездоровий спосіб життя, стреси та інші неприємні фактори призводять до того, що навіть сильний імунітет з часом стає більш вразливим. Крім того, мікробам, вірусам і бактеріям, які ми так ретельно виганяємо зі свого життя, нічого іншого не залишається, як мутувати, пристосовуючись до нових умов і нових ліків. Тому, замість того щоб думати, який арсенал ліків закупити перед початком сезону простудних епідемій, краще подумати про те, як підвищити імунітет.

Що стосується основних правил для набуття міцного імунітету варто зазначити наступні:

 1. Більше уваги фізичним навантаженням. Почніть із щоденних прогулянок на свіжому повітрі не менше 1 год(рекомендовано здійснювати прогулянку у гарній компанії та з позитивним настроєм).
 2. Подбайте про свій раціон! Осінь – пора врожаю,отже забезпечте себе та свою
  родину свіжими овочами та фруктами. Варто також пам’ятати про користь каші,що так добре смакує з фруктами або ж сухофруктами.
 3. Здоровий сон — запорука не лише гарного самопочуття, але і гарного настрою, продуктивної роботи і більш цікавого і різноманітного відпочинку.

Однак саме лазня гарантовано збільшить стійкість до сезонних інфекцій та простуд!

 1. Гарячий пар, який присутній в лазні, надає позитивний ефект на дихальну систему. Потрапляючи в ніс та гортань, він впливає на рецептори верхніх дихальних шляхів, що надає стимулюючу дію на роботу слизових оболонок дихальних шляхів. Це благотворно позначається на диханні людини, на ємності легень, що  здатна  статибільшою.
 2. Варто відвідувати  баню не тільки з метою попередження захворювань, але і для надання терапевтичного впливу на дихальну систему. При відвідуванні лазні значний вплив виявляється на бронхи, що сприяє збільшенню кількості та глибокому диханню і розслабленню дихальних м’язів.Пов’язане зображення
 3. Гарячий пар надає позитивний ефект при нежиті. Він полягає в тому, що набряки слизової оболонки і виділення з носа значно зменшуються. Похід в баню – один з найефективніших способів щодо попередження грипу та інших простудних захворювань.
 4. Нервова система також значно зміцнюється в процесі відвідування лазні. Атмосфера лазні знижує кровотоки в мозку, що покращує емоційну активність людини. Крім того, організм людини розслабляється, що призводить до зменшення психічної і м’язової напруги.
 5. Тепло, що утворюється внаслідок нагрівання кам’янки, благочинно впливає і на суглоби, м’язи і кістки людини. Найбільший оздоровчий ефект надає лазня людям, які страждають артритами, ревматизмом, подагрою, артрозами.
 6. Баня благочинно впливає на серцевосудинну систему людини. Ефект полягає в тому, що серце починає скорочуватися в два рази швидше, ніж при знаходженні людини в звичайному стані. спа Чернівці, spa черновцы, Услуги СПА Черновцы Це позначається на циркуляції крові, яка починає рухатися більш активно, обмін кров’яних тілець збільшується, що призводить до кращої роботи органів, в тому числі і серця. Ще більший ефект досягається  за допомогою віника.

Таким чином, ефект від відвідування лазні більш ніж позитивний: вона сприяє не тільки зміцненню та оновленню організму, але і покращує загальне самопочуття і зовнішній вигляд.

Дбайте про свій імунітет та будьте здоровими разом із РОЯЛЬ’Spa Club!

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here